Jūsu viedtālrunis.
Ideāla temperatūra.
Smart.

Izbaudiet izcilu komfortu un  elektriskās grīdas apkures kontroles iespējas ar jauno DEVIreg™ Smart un DEVIsmart™ App

Video

Atklāt pilnīgi jaunu līmeni elektriskās
grīdas apkures komfortā un kontrolē

Intuitīva app kontrole

Ar DEVIsmart™ App jūsu viedtālrunis pārvēršas par tālvadības pulti un ļauj viegli darboties ar grīdas apkures sistēmu – no jebkuras vietas pasaulē. Tas ir gudrs!

Samazināt izdevumus par siltumenerģiju

Smart app funkcijas ļauj plānot jūsu grīdas apkures sistēmu, lai tā ietilptu jūsu dzīves ritmā un samazināt enerģijas izmaksas-baudot ideālu temperatūru 24/7. DEVIreg™ Smart termostats pats pielāgojas un uzzina, kad sākt un atslēgt apkuri.

Drošas un privāts mākoņa savienojums

DEVIsmart™ App sazinās caur drošu mākoņu sistēma, kas balstās uz pašu drošību, kas izmanto mobilo banku pieteikumi. Nekādi dati netiek saglabāti mākonī un jūsu personiskā informācija ir droša visos laikos.

Gudrās funkcijas nodrošina izcilu komfortu un enerģijas ietaupījumu

Pielāgot jūsu grīdas apkuri no jūsu viedtālruņa

Pielāgot mājas apkuri vienkārši un intuitīvi ar tālvadības pulti, jūs zināt vislabāk – ar interneta starpniecību. Ja internets iet uz leju, jūs joprojām spēj darboties lokāli bez interneta pieslēguma.

Grafiks jūsu mājas apkures un enerģijas taupīšanai

Taupīt enerģiju, automātiski pazeminot temperatūru, kad tas nav nepieciešams. Viegli noteikti jūsu dzīves ritmu un baudīt labāku siltuma komforta temperatūru. Vienmēr.

Kontrolēt visus jūsu termostatus vairākās vietās

DEVIsmart™ App ļauj jums kontrolēt un vadīt visus jūsu termostatus vairākās vietās-piemēram jūsu brīvdienu mājā – no viena vienota piekļuves punkta.


Uzziniet vairāk par App

phone

Neierobežota kontrole ar DEVIsmart™ App

Ar DEVIsmart™ App, jūs varat kontrolēt, dauz termostatus un dažādās vietās, pēc jūs izvēles. Tas nozīmē viegli piekļūšanu jūsu dzīvokļa, mājas, kā arī jūsu brīvdienu mājas dažādām telpām.

Diskrēts un daudzveidīgu dizainu ar pieskārienu nākotnē
Jaunais DEVIreg™ Smart lai iekļautos interjera noformejumā. Izriet no klasiskās rūpniecisko dizainu, kvadrāta formas touchscreen  un mūžīgas dizains padara DEVIreg™ Smart tīra un minimalistiskā formā.

Uzziniet vairāk par termostats

 

 

Kontakti

Danfoss SIA
Vienības gatve 198,
Rīga, LV-1058,
Latvija
Tālrunis: +371 67339166
Fakss: +371 67361313